На допомогу вчителю

Загально-оствітніі WEB-сайти:

Освітній навігатор (https://navigator.rv.ua/index.php )– Інформаційно-освітнє середовище на допомогу педагогам, учням і батькам: інформація з мережі Інтернет, каталог веб-посилань на ресурси освітньої тематики, матеріали підготовлені бібліотеками Рівненщини, кращий досвід педагогів та дослідницькі роботи учнів регіону.

Освітній портал – освіта в Україні, освіта за кордоном (https://www.osvita.org.ua/) – Все про освіту в Україні: новини, події, статті, методичні матеріали, зовнішнє незалежне тестування, дистанційне навчання, довідник навчальних закладів тощо.


Вчителю математики:

Математичний сайт(https://www.matklas.com.ua/)Уроки математики, план-конспекти, поурочне тематичне планування, математичні ігри, математичні казки, матеріали для підготовки та проведення заходів.

Перелік програм шкільного курсу інформатики Перелік навчальних програм шкільного курсу інформатики, рекомендовані МОН України.

Каталог математичних цікавих завдань (https://www.math-on-line.com/) – Навчальний посібник включає завдання цікавої математики та їхній розбір.


 

Вчителю фізики

Fizika.net.ua – сайт вчителів України (https://fizika.net.ua/index.php) -Методична майстерня вчителя фізики.


 

Вчителю хімії

Учительский портал (https://www.uchportal.ru/load/59) – Добірка конспектів і презентацій до уроків хімії.


 

Вчителю біології

bio.uroki.org.ua (https://bio.uroki.org.ua) – Тематичне, календарне, поурочное планування з біології, розробки уроків.
Український біологічний сайт (https://www.biology.org.ua) – Висвітлюється сучасний стан біологічної науки та освіти в Україні: біоконкурси, видатні українські біологи, біологічна освіта, на допомогу школі, корисні лінки та ін.


 

Вчителю географії

BESTGEO – Географія та основи економіки (https://bestgeo.at.ua/) – Репетитор, навчальні диски, каталог статей, методичні матеріали тощо.


Вчителю історії

Етнополітична карта світу 21 століття (https://svit21.narod.ru/index.html) – Детальний аналіз сучасної політичної ситуації та історичних закономірностей формування з етносів національних держав.


 

Для вчителя української мови та літератури

Для вчителя української мови та літератури (https://www.uroki.net/docukr.htm) – Розробки уроків, сценарії, поурочні плани тощо.

Українська мова та література: на допомогу вчителю (https://www.ridnamova.ck.ua/) – Сайт створений для учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, Уроки державної мови

Українська мова (https://mova.kreschatic.kiev.ua) – Українська мова: поради до вживання слів, з правопису, перекладу; застереження про неправильне або невдале використання тих чи інших лексем у певних значеннях, у конкретному контексті.