Моя громада- мій добробут

 ” Моя громада- мій добробут”
Шановна громадо! Раді повідомити вам, що в Олександрійській ОТГ  розпочинається проект ПУЛЬС, який виконується Асоціацією міст України у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
У четвер 12 березня в приміщенні сільської ради Олександрійської ОТГ (с. Олександрія, вулиця Свято-Преображенська 66) відбудеться тренінг на тему “Партисипація у процесах розвитку громади”.

Учасники тренінгу дізнаються:
  • що таке партисипація та для чого це громаді?
  • що таке громадський бюджет та особливості його впровадження в об’єднаних територіальних громадах.
Для кого буде цікавий цей захід?
Якщо вам 16+, ви живете в Олександрійській ОТГ;
Ви хочете зрозуміти сенс децентралізації;
Ви небайдужі до процесів у громаді, маєте ідеї, пропозиції, зауваження щодо покращення життя у громаді;
Ви не знаєте яким чином можна реалізувати ваші ідеї;
Ви вважаєте нашу громаду неактивною…
Тоді вам точно необхідно долучитися до участі у нашому проекті. Професійні спікери доступно ознайомлять Вас з процесами децентралізації, механізмами взаємодії з владою, Ви познайомитесь з іншими активними мешканцями. Разом ми спробуємо реалізувати деякі проекти.
Кожен з Вас це дорогоцінний ресурс для громади, ви маєте професійний та особистий досвід і можете впливати на життя в громаді. Успіх децентралізації залежить від двох складових: ефективна і відкрита влада + активна громада. Обом складовим треба вчитись комунікувати і взаємодіяти між собою. Якщо влада зрозуміє, що активні громадяни це їх помічники у покращенні життя, а громадяни зрозуміють, що влада готова до співпраці, тоді процеси в громаді будуть активними, цікавими та успішними.
Проект проходить під гаслом «Моя громада – мій добробут»
#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС