Україна колядує, колядує вся земля.

Колядками, щедрівками та щирими побажаннями щастя, здоров’я і добра сповнені зимові святкові дні. Нещодавно в Олександрійській сільській бібліотеці відбувся святковий конкурс різдвяних колядок та віншувань “Коляда, коляда в кожну хату загляда.” На цей святковий конкурс зібрались читачі бібліотеки разом із своїми батьками та бабусями. Розпочався конкурс привітанням з Різдвяними святами завідувача бібліотекою Русланою Мельничук.

На свято завітали колядники із недільної школи Свято – Преображенської церкви на чолі з викладачем, головою сільської ради Тетяною Михасюк. Вони виконали колядки: “Ой підемо, пане – брате”, “З неба зірка засіяла”.

Учасниками конкурсу були діти молодшого шкільного віку: Юліана та Наталія Харчук, Ірина Лінник, Надія Барук, Анастасія Куліш, Софія Рахильчук, Тамара Чеплагіна, Марина Ніколайчук, Катерина Радчук, Олександра Мельник, Дарина Радчук, Липко Валерія та наймолодші учасниці Христина Радчук і Дарина Рахильчук.

З дитячих вуст лунали колядки : “Небо і земля”, “Нова радість стала”, “Різдво”, “Бог ся рождається”, “Зірка різдвяна з неба сіяє”, “Україна колядує” та інші. В заключному слові завідувач бібліотекою подякувала дітям за активну участь і наголосила, що всі діти є переможцями конкурсу, так як в кожної дитини свій особливий, гарний голос. І наостанок, всі присутні виконали колядку “Добрий вечір тобі, пане господарю.” Бібліотекар Катерина Харчук разом з Русланою Мельничук нагородили дітей подяками і подарунками.

x28OzdE0Xk48KUstrGTqZw 9QdzgdYK7AQ DAlqjLyfcFI es2fYseqwdc NFuJ_s-PmgA nmM4VeWIglc PCJCwi_xu68 PWRP4Jb69bs pYXGA2a36SA yJvAbcYZEoQ