“А у нас на ярмарку!”

16 липня в мальовничий парковій зоні села Кустин відбувся районний фестиваль народної творчості, історії та побуту “А у нас на ярмарку!”.

У фестивалі взяли участь народні умільці, майстри декоративно – ужиткового мистецтва, аматорські творчі колективи громадКустинської, Заборольської, Олександрійської, Городищенської, Шубківської та Новоукраїнської сільських рад. Олександрійську громаду представляли такі народні умільці як: Лариса Клебан (лозоплетіння), Людмила Зімакова (ляльки-мотанки), Анатолій Зімаков (кошики з лози), Лариса Корчун (бісерна вишивка), Марійка Шмагай (художні вироби з різних матеріалів),Юлія Нечипорук ( рукоділля), Ганна Михасюк (іконопис), Катерина Харчук (ківлінг), Вікторія Головко (вишивка), Олександр Янчарук (ковані вироби), Ірина Мельник (письменниця),Віктор Лукащук (медова продукція), Тамара Юрчик (випічка), Наталя Горбатюк (солодкі тістечка), Тетяна Сінькова (здобні пиріжки), Галина Мастило (м`ясні вироби), М`ясний дім”Три-копці”(п.п. В. Шахрайчук), солодка випічка “Наша насолода”(п.п. В. Поліщук).

На сцені з привітальними словами від Олександрійської ради виступила сільський голова Тетяна Михасюк, жіночий ансамбель “Криниченька”, декламував гуморески Василь Рогаль, дитячий танцювальний ансамбель “Перлина”та Наталія Мельничук.

 

"А у нас на ярмарку!""А у нас на ярмарку!""А у нас на ярмарку!""А у нас на ярмарку!""А у нас на ярмарку!""А у нас на ярмарку!" "А у нас на ярмарку!" "А у нас на ярмарку!"